A A A

Kartka Bożonarodzeniowa

12 grudnia w salach Muzeum im. Ks. Stanisława Staszica odbyło się wręczenie nagród corocznego Konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową. Fundacja, jako fundator części nagród uczestniczyła w tej uroczystości w osobie Przewodniczacego Zarządu Fundacji - Mariana Pawlaka.

 

Uroczyste ogłoszenie wyników corocznego Konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową i wręczenie nagród odbyło się 12 grudnia 2008 r. w sali Muzeum im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie.

 

***

 

Hrubieszów, 02 grudnia 2008 r.
PROTOKÓŁ z przebiegu konkursu plastycznego „KARTKA BOŻONARODZENIOWA”


Konkurs został ogłoszony w październiku 2008 r. przez Muzeum im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie. Uczestników konkursu podzielono na grupy wiekowe: kl. I-III, kl. IV-VI szkoły podstawowe oraz gimnazja.


Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji Bożonarodzeniowych, propagowanie twórczości plastycznej oraz poznawanie różnych technik plastycznych.
Zgodnie z regulaminem konkursu prace należało nadesłać do dnia 28 listopada br. włącznie na adres Muzeum im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie.


W dniu 02 grudnia br. organizatorzy konkursu powołali komisję w składzie:
1.Beata Bitner- przewodnicząca
2. Joanna Sokół


Komisja przeliczyła i podzieliła prace zgodnie z ustalonymi przedziałami wiekowymi oraz ustaliła zasady oceniania prac. Na konkurs wpłynęło 862 prace, przy udziale 802 uczniów. W konkursie wzięło udział 23 szkół podstawowych, 10 gimnazjów i Świetlica Środowiskowa w Kryłowie . Ze szkół podstawowych w przedziale klas I-III brało udział 366 uczniów, wpłynęło 378 prac, z klas IV-VI – 301 uczniów - 320 prac, Środowiskowa Świetlica w Kryłowie 3 prace , z gimnazjów 130 uczniów- 161 prac.


Przy wystawianiu oceny komisja brała pod uwagę przede wszystkim samodzielność wykonania pracy, różnorodność wykorzystywanych materiałów, staranność i pomysłowość.
Proporcjonalnie do ilości nadesłanych prac w poszczególnych przedziałach wiekowych przyznano określoną ilość nagród i wyróżnień.


W dniu 02 grudnia br. Komisja w wyniku weryfikacji prac konkursowych dokonała ostatecznej oceny nadesłanych prac.


***

W przedziale z klas I - III szkół podstawowych

I nagroda – Aleksandra Trześniowska kl. II Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowwie
II nagroda – Weronika Kornas kl. II, Szkoła w Mirczu
II nagroda – Weronika Kozaczuk kl. III, Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie
II nagroda – Jukub Kłoda kl. II, Zespół Szkół w Kryłowie
III nagroda – Agata Drzygało kl.I, Szkoła podstawowa w Ślipczu
III nagroda – Patrycja Bitner kl. I, Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie
III nagroda – Marcin Pirogowicz kl. III, Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie

Wyróżnienia:

1. Agata Bielewicz kl. II, Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie
2. Paweł Dobrowolski kl. I, Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie
3. Aleksandra Wojciechowska kl. I, Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie
4. Mateusz Krawiec kl. III, Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie
5. Dawid Romańczuk kl. III, Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie
6. Agnieszka Sałęga kl. II, Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie
7. Artur Jagiełło kl. II, Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie
8. Katarzyna Komendacka kl.I, Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie
9. Oliwia Wiśniewska kl. I, Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie
10. Bartosz Smerdel kl. III, Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie
11. Joanna Pyc kl. II, Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie
12. Kordian Kowalski kl. I, Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie
13. Oliwia Błaszczuk kl. I, Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie
14. Aleksandra Bachusz kl. I, Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie
15. Diana Makolągwa kl. I, Szkoła Podstawowa w Malicach
16. Weronika Borek kl. III, Szkoła Podstawowa w Szychowicach
17. Przemysław Zinkiewicz kl. I, Szkoła Podstawowa w Kułakowicach Trzecich
18. Weronika Frykowska kl. I, Szkoła Podstawowa w Czerniczynie
19. Igor Litwin kl. II, Szkoła Podstawowa w Nieledwi
20. Dorota Główka kl. II, Szkoła Podstawowa w Nieledwi
21. Weronika Góral kl. III, Szkoła Podstawowa Husynne
22. Karina Drozdowska kl. II, Szkoła Podstawowa w Zadębcach
23. Aleksandra Krawczyk kl. I, Szkoła Podstawowa w Terebiniu
24. Aleksandra Bilicka kl. III, Szkoła Podstawowa w Gozdowie


***

W przedziale z klas IV-VI szkół podstawowych

I nagroda – Klaudia Jasina kl. V, Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie
II nagroda – Bartłomiej Duduś kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie
II nagroda – Jakub Pałka kl. V, Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie
II nagroda – Aleksandra Kuśmierek kl. V, Szkoła Podstawowa w Nieledwi
III nagroda – Michał Marek kl. IV, Szkoła Podstawowa w Werbkowicach
III nagroda – Klaudia Majewska kl. V, Szkoła Podstawowa w Nieledwi
III nagroda – Magdalena Kutera kl. IV, Szkoła Podstawowa w Husynnem

Wyróżnienia:

1. Klaudia Burda kl. V, Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie
2. Klaudia Borusiewicz kl. V, Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie
3. Szymon Wójtowicz kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie
4. Bartosz Sędłak kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie
5. Katarzyna Dziewiczkiewicz kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie
6. Kinga Molas kl. VI, Szkoła w Mirczu
7. Piotr Małyszek kl. V, Szkoła Podstawowa w Werbkowicach
8. Dorota Jachtoma kl. V, Szkoła Podstawowa w Malicach
9. Agnieszka Krużel kl. VI, Szkoła Podstawowa w Turkowicach
10. Małgorzata Wypchła kl. V, Szkoła podstawowa w Czerniczynie
11. Grzegorz Wołos kl. V, Szkoła Podstawowa w Husynnem
12. Anna Białek kl. V, Szkoła Podstawowa w Ślipczu
13. Dariusz Zinkiewicz kl. VI, Szkoła Podstawowa w Ślipczu
14. Dorota Romańczuk kl. IV, Szkoła Podstawowa w Strzyżowie
15. Kamil Jastrzębski kl. IV, Szkoła Podstawowa w Moniatyczach
16. Martyna Juźwiak kl. V, Szkoła Podstawowa w Horodle
17. Anna Polikowska kl. VI, Szkoła Podstawowa w Sahryniu


***

W przedziale gimnazja

I nagroda – Agata Piróg kl. II, Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie
II nagroda – Joanna Stasiuk kl. I, Gimnazjum w Trzeszczanach
II nagroda – Martyna Mirosław kl. I, Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie
III nagroda – Patrycja Towarzyńska kl. II, Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie
III nagroda – Monika Mielniczuk kl. III, Gimnazjum w Moniatyczach

Wyróżnienia:

1. Paulina Kuźmińska kl. II, Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie
2. Krystian Stefaniak kl. I, Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie
3. Aleksandra Szczypek kl. I, Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie
4. Kacper Szeweńko kl. II, Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie
5. Patryk Prokopowicz kl. II, Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie
6. Ada Weremij kl. II, Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie
7. Wojciech Peczak kl. II, Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie
8. Mateusz Wójtowicz kl. II, Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie
9. Justyna Nogieć kl. III, Gimnazjum w Trzeszczanach
10. Przemysław Romańczuk kl. I, Gimnazjum w Strzyżowie
11. Joanna Janusz kl. II, Gimnazjum w Strzyżowie
12. Małgorzata Borsuk kl. III, Gimnazjum w Sahryniu
13. Maciej Seń kl. III, Gimnazjum w Werbkowicach
14. Piotr Pietrynka kl. III, Gimnazjum w Werbkowicach
15. Magdalena Watrak, Gimnazjum w Horodle


***


Organizatorzy konkursu ufundowali wszystkim uczestnikom i ich opiekunom okolicznościowe dyplomy oraz nagrody pocieszenia dla pozostałych uczestników konkursu.
Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbyło się 12 grudnia 2008 r. w sali Muzeum im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie.


Nagrody, wyróżnienia i upominki ufundowali:
1. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie
2. Urząd Miasta Hrubieszów
3. Urząd Gminy Hrubieszów
4. Fundacja Polsko – Francuska im. Stefana i Krystyny du Chateauw Hrubieszowie
5. Kancelaria Notarialna – Jacek Łaciński w Hrubieszowie
6. Kancelaria Notarialna – Małgorzata Góra w Hrubieszowie
7. PHU Talum Tadeusz Pietrusiewicz Hrubieszów
8. Przedsiębiorstwo Handlowe Marboss w Hrubieszowie
9. Usługi Projektowe Jan Pirogowicz
10. Box – Plan w Hrubieszowie
11. Hurtownia Vidok w Hrubieszowie
12. Pub Colltura w Hrubieszowie
13. P.P.H.U. „Ewa” Ewa i Mirosław Bucior Hrubieszów
14. Muzeum im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie
15. Agencja Artystyczna „BRUNO” w Hrubieszowie

 

zdjęcia >>