Fantastyczne emocje w trakcie pojedynku barażowego pomiędzy włoską drużyną narodową, a macedońską narodową reprezentacją!

Fantastyczne emocje w trakcie pojedynku barażowego pomiędzy włoską drużyną narodową, a macedońską narodową reprezentacją!

Z całą pewnością sympatycy piłkarscy zdążyli się przyzwyczaić do tego, iż co chwilę w świecie piłkarskim trafiają się sensacje. W historii piłki nożnej już wielokrotnie dostawaliśmy możliwość oglądać pojedynki, podczas których wskazany został główny faworyt, a na koniec zwycięstwo odnosiła słabsza ekipa. W tym roku rozgrywane będą światowe mistrzostwa w piłce nożnej w Katarze, a zmagania eliminacyjne do tego turnieju zostały zakończone w listopadzie ubiegłego roku. Zostało parę miejsc, o które toczą bój europejskie zespoły i w pierwszych pojedynkach zmagań barażowych mogliśmy mieć nadzieję na mnóstwo niezwykłych emocji. Do finału swojej barażowej drabinki została przesunięta reprezentacja Polski, gdyż rosyjska reprezentacja ukarana została walkowerem z powodu rozpoczęcia wojny na Ukrainie. W wielkim finale barażowego turnieju nasi gracze bój toczyć będą ze Szwecją. Na pewno sympatycy włoskiego zespołu narodowego mieli nadzieję na awans do światowych mistrzostw, które odbędą się w Katarze. Jednak znacznie odmienne plany mieli gracze zespołu narodowego Macedonii i zdecydowali się zagwarantować sporą niespodziankę.

Należy przyznać to, że kadra Włoch była w tym pojedynku ekipą zdecydowanie lepszą. Jednak przez całe starcie nie potrafili zaznaczyć tego trafieniem. Przewaga w strzałach na bramkę narodowej kadry Włoch była gigantyczna, jednak wiele prowadziło do tego, iż arbiter tego pojedynku będzie zobligowany zaprosić piłkarzy na dodatkowe 30 minut gry. W doliczonym czasie pojedynku na uderzenie zza szesnastki zdecydował się jednak Trajkovski. Z całą pewnością były gracz FC Palermo nie spodziewał się tego, że jego strzał pozwoli na wyeliminowanie narodowej kadry Włoch i zagwarantuje jego drużynie kwalifikację do kolejnej rundy barażowych zmagań. Była to totalna porażka dla włoskich piłkarzy. Z całą pewnością obecni mistrzowie Starego Kontynentu liczyli na to, że będą mogli zajść bardzo wysoko na mundialu w Katarze. Z marzeniami na wygranie mundialu będą musieli jednak poczekać następne cztery lata, gdyż w półfinale baraży lepszą reprezentacją była macedoński zespół. W spotkaniu finałowym barażowego turnieju narodowa reprezentacja Macedonii mierzyć się będzie z narodową drużyną Portugalii.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy