Górnik z Zabrza pokonuje zawodników Legii rezultatem 1:0! Prezentacja przeciętnej formy Legii Warszawa w polskich rozgrywkach!

Górnik z Zabrza pokonuje zawodników Legii rezultatem 1:0! Prezentacja przeciętnej formy Legii Warszawa w polskich rozgrywkach!

Nie da się ukryć, że w trwającym aktualnie sezonie polskiej Ekstraklasy Legia z Warszawy radzi sobie naprawdę słabo. zawodnicy warszawskiej Legii to aktualni mistrzowie polskiej ligi i rozsądnie wziąć to pod uwagę, a aktualnie znajdują się w końcówce tabeli. Kiepską passę mistrzów Polski miało ostatecznie skończyć, jednakże i w tym przypadku zabrakło umiejętności do tego, żeby zdobyć komplet punktów. Od początku meczu gracze gospodarzy wyglądali na genialnie przygotowanych i w pierwszej odsłonie Legia z Warszawy nie umiała przeciwstawić się im. Po pierwszych 45. minutach meczu piłkarze gospodarzy prowadzili rezultatem dwa do zera i wszystko na to wskazywało, że zapowiada się następna klęska mistrza polskiej Ekstraklasy. Lecz na początku następnej odsłony tego starcia gracze Legii wzięli się do pracy i dali radę doprowadzić do rezultatu remisowego. Od tego momentu będący na obiekcie fani futbolu mogli liczyć na gigantyczne emocje w końcówce spotkania.

I de facto niezwykle ekscytujące były ostatnie chwile spotkania. Przede wszystkim za sprawą formy zawodników Górnika Zabrze, którzy finalnie zwyciężyli to starcie. W ostatniej minucie trafienie dające zwycięstwo zdobył Krzysztof Kubica, który zdołał wykorzystać doskonałe zagranie w wykonaniu Janzy. Swojego pierwszego gola po przejściu do naszej ligi ustrzelił zdobywca mistrzostwa świata sprzed 7 lat, czyli Podolski i należy zdać sobie z tego sprawę. to była niesamowita chwila dla tego zawodnika i nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego. Legia Warszawa natomiast poniosła klęskę 7 mecz pod rząd i obecnie plasuje się na siedemnastej lokacie w klasyfikacji ligowej. Trzeba mieć na uwadze to, że jest to niezwykle słaby sezon, jak na obecnego mistrza Polski. Jeśli gracze Legii Warszawa chcieliby w dalszym ciągu grać w polskiej lidze to powinni powrócić do dobrej dyspozycji. Mistrz polskiej ligi w innym wypadku zaskakująco zdegradowany zostanie do ligi niżej.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy